رابطه شایعه ها در جوامع و تامین منافع و یا تحقق اهداف و حتی رویاهای سازنده شایعه !

بخش عمده شایعاتی که در جوامع منتشر می شوند در راستای تامین منافع و یا تحقق اقداف و حتی رویاهای سازنده شایعه می باشد .

بر همین اساس هم یک آآآآآآرزوی  دیرین را شایعه سازی شد در تاریخ این نوشه در فیس بوک و اینجا فقط انعکاسی است برای بیشتر دیدن .

و علت آن هم ناشی از قدرت چانه زنی سیاسی دکتر ظریف در مذاکرات هسته ای می باشد تغییر معادلات منطقه ای .

 

و پیش بینی های ناشی از باورهای متصل به نیاز و  رفع وابستگی تبدیل می شوند به آرزوهای سوار بر شایعه یا . . . .

و عین نوشته آن روز :

شروع پذیره نویسی فروش سهام منطقه آزاد اقتصادی قره باغ
بر اساس آخرین توافقات حاصل شده بین دو دولت ارمنستان و آذربایجان در راستای نشست های مشترک جهت خروج از بحران قره باغ که با نظارت ایران ، روسیه و ایالات متحده آمریکا صورت گرفت مقرر گردیده تا قبل از پایان سال ۲۰۱۵ نیروهای نظامی ارمنستان منطقه قره باغ را تخلیه نموده و طی برگزاری همه پرسی محلی نسبت به . . . اقدام شود . مهمترین بخش توافق صورت گرفته تبدیل جمهوری خودمختار نخجوان به منطقه آزاد اقتصادی قره باغ می باشد که مدیریت آن در قالب مدیریت مشترک منطقه ای خواهد بود .
اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام می گردد ولی بر اساس توافقات کلی صورت گرفته مقرر است تا برای اجرای پروژه به میزان ۵ میلیارد دلار سرمایه گذاری صورت پذیرد که کل مبلغ از محل پذیره نویسی در کشورهای یاد شده خواهد بود .
حداکثر سهام تعیین شده برای شهروندان و سرمایه گذاران آذربایجانی ۳۰ % ، ارمنستان ۲۵ % ، آمریکا ۱۰ % ، روسیه ۱۵ % ایران ۱۸ % و ترکیه ۲ % می باشد .

 

 

دی ۵, ۱۳۹۲


نظرات بسته شده استاستفاده از کلیه مطالب پایگاه اطلاع رسانی علی رضوانی زاده با ذکر منبع بلامانع و در غیر این صورت مجاز نمی باشد.